Mutluyum!Mutlusun!Mutluyuz!(mu)???

5 (8)

Aramasın gözlerin; görüyorsa gözlerin… bu bir mutluluk değil mi?

Rıza tohumunu kalbe ekip,

 şükür suyu ile sularsan!

Tattığın çoğu şeyin adı mutluluk olur.

MUTLULUK,

Olsa olsa kanadı kırık bir kuşun özgürlüğe

uçuşu gibi mutluluğu yakalayışımız…

Kadife ıslıklı bir selam uzatmak gökyüzünde uçan kuşlara…

image028az3

Reklamlar

5 Yanıt to “Mutluyum!Mutlusun!Mutluyuz!(mu)???”

 1. ALAADDİN Says:

  Cevşenü\’l Kebir\’den -10——————————————————————————— 1. Ey bütün sanatlarin sanatkârı2. Ey bütün mahsulatların yaratıcısı3. Ey bütün rızıklananların rızık vericisi4. Ey bütün sahip olunanların sahibi5. Ey bütün sıkıntıya düşenlerin ferahlatıcısı6. Ey bütün üzüntüye düşenlerin sevindiricisi7. Ey bütün merhamet olunanların merhamet edicisi8. Ey bütün yardımcısız kalanların yardımcısı9. Ey bütün ayıplıların ayıbını örten10. Ey bütün zulme uğrayanların sığınagıSen bütün kusur ve noksan sıfatlardan münezzehsin, Senden baska İlah yok ki bize imdat etsin. Emân ver bize, emân diliyoruz. Bizi Cehennemden kurtar. ——————————————————————————– ben de onun abidiyim. kapısında elhamdülilahhhh…….. onu hatırlatmayan hiç birşey masivadır………..

 2. Unknown Says:

  Pétalas de sentimento Alexia Cruz Sei que não tem sido dias fáceis. De repente tudo muda.Alguém quebrou o espelho num ato inconseqüente.Conceitos e pensamentos partidosAlguns valores perdidosUm momento delicado!Mesmo distante,Quero que saibas que penso e vejo você de forma diferente.De maneira bem especial!Reconheço suas qualidades por mais simples que pareçam ser.Encantos criados por Deus numa mulher de verdade.E por mais que você nunca volte a ser comigo,O que foi um dia!Mesmo assim, guardarei no meu coração, As lembranças mais belas que tenho de você; Decoradas com pétalas de amor, respeito, carinho e admiração!Ainda que não possa parecer, eu estou com você no meu coração.Desejando sempre a sua felicidadeBOM SÁBADOBEIJINHO

 3. QЦΣΣП Says:

  MUTLULUK, insanın kendini avutmasıdır çoğu zaman.MUTLULUK, kimi zaman sözde mutluyu boğar duman.MUTLULUK, kimi zaman ağaçları olmayan sahte orman.MUTLULUK, sonradan fark edilen çürük bir dal parçası.MUTLULUK, bir zaman canavarı, bir gerçek desteresi.MUTLULUK, aslın bir kenara bırakılışı, hayat serserisi.MUTLULUK, tadımlık olur bazen en beğenileni en iyisi.MUTLULUK, bulutları silmeye yetmeyen teselli fırçası.MUTLULUK, bir duygu tanırım ben sözün öze hükmü.MUTLULUK, bir duygu tanırım ben birin yüze hükmü.MUTLULUK, şeklin göze hükmü, yokuşun düze hükmü.MUTLULUK, ömrü kısa olası, sen kovalıyası o kaçası.MUTLULUK, özlemiyle yanıp tutuştuğundur, özendiğindir.MUTLULUK, gah el ele tutuştuğundur, gah çok sevdiğindir.MUTLULUK, kimselerin dediği değil tek senin dediğindir.MUTLULUK, kucağı olmayan bir vicdansıza kucak açası.MUTLULUK, yüzlerde bir tebessüm, gözlerden akan yaş.MUTLULUK, amacı hayatla barış olan amansız bir savaş.MUTLULUK, bir yudum sevgi, bir titreyiş, bir anlamsız telaş.MUTLULUK, güya görkemliymiş kapısı, aydınlıkmış bacası.MUTLULUK, feda eyleyenin, cefa eyleyene bir garip hediyesi.MUTLULUK, bir kelimede çok şey, yani mutluyum diyesi.MUTLULUK, sevgi terbiyesi, hayat terbiyesi, yürek terbiyesi…MUTLULUK, herkes öğrencisi olsa da yoktur bir tek hocası.MUTLULUK, yanık yanık türkü, avaz avaz sitem, gizli bir servet.MUTLULUK, hayır diyen görmedim, kime sorsam cavabı evet.MUTLULUK, yaratılıştan gelen istek, yenilenmesi gereken mürvet.MUTLULUK, bir duygu ki; hayali bir gölde balık tutar kancası.

 4. DOST Says:

  Eğer küçük şeyleri görüp mutlu olmasını biliyorsam,Mutluyum.Eğer kaldırım kenarında, tozlar içinde kalmış bir çiçeği farkedebiliyorsan,Mutlusun.Eğer çevremizdeki dostlarımıza, yürekten selam verip alabiliyorsak,Mutluyuz.

 5. DOST Says:

  If you see something small and even if I\’m not happy, I am happy. If the curb, the powders remain in a flower you can notice, Are you happy. If the environment with our friendly, hearty salute and receive, We\’re happy.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: