…Sabır…

5 (6)
Sabrı anlat bana…
Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma

Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım
Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma?

 

Anlat, merak ediyorum
Her zaman ışık var mıdır, tünellerin ucunda?

81

 

Reklamlar

6 Yanıt to “…Sabır…”

 1. 明音 Says:

  Happy holidays

 2. Tacettin Says:

  Sevgili SEMRA KardeşimSizleri tekrar aramızda görmek çokk güzel !!!!VARLIĞINIZI ve ÇALIŞMALARINIZI ÇOK ARADIK,YOKLUĞUNUZU HER AN HİSSETTİK. Çalışmalarınızın devamını sizlerden, ecir ve sevabınıYüce Rabbimiz\’ den Niyaz Ediyorum.Saygı, sevgi, selam ve dua ile;ALLAH\’ A EMANET OLUNUZ.

 3. ALAADDİN Says:

  Dildaşlık mı üstün gönüldaşlık mı:Çok olur Hindî ve Türki hemzebânİki Türk olur veli bîgâne sanBâ-husûs ola zebân-ı mahremiHemzebândan oldu alâ hemdemi 1/1259-60Önemli olan dil akrabalığı değil gönül akrabalığıdır. Bu yüzden bakarsın bir Hintli ile Türk anlaşırlar da aynı dili konuşan iki Türk anlaşamazlar. O halde gönüldaş olmak dildaş olmaktan daha iyidir…

 4. isabel cristina Says:

  Tem gente que me pergunta: — Amigo é importante??? Eu respondo, é claro. É emocionante!!! Tem gente que não dá valor, Vive e sofre a dor. Tem gente que é o que mais quer, Alegria quando tiver. Com o mundo em guerra, O que queremos é paz. Mas amigo é importante, O que queremos mais??? Amigo, Pedido, Mostra sofrido, O caminho desimpedido! Carinho recebe, Amor é esperança, Paz é pedido, Mas amigo é confiança. Não vale qualquer amigo, Tem que ser verdadeiro, Luz do coração, Corajoso a vida inteira. Por isso amigo não se encontra em qualquer lugar, Encontra-se com companheirismo, União e vontade, Luta pela humanidade…olaaaaaaaaaaa amigos/as uma boa semana e um beijo em vossos coraçoes de isabel….

 5. Nanda Says:

  ……………………..*……………Eu te ofereço ………………. ….*..*……………………………. .*…….*……………. Estrelinhas da amizade…….*..*..*..*… ………*..*..*..*…*…………………….*………feliz …………*………….Para te desejar…………..*…………………..*………………………. ….*………semana……..*………………Uma maravilhosa semana…….*..*..*..*… ………*..*..*….*………& Cheia de doçuras……………….. .*…….*…………………………………………. ….. *……………………………………………. ……*E muita felicidade……………….. ….*..*……………….. .*…….*…….*..*..*..*… ………*..*..*..*No teu coraçao……….*……… ……………….. .*…………..*….beijos….*……….*……… ……………….. *Beijinhos…….*..*..*..*… ………*..*..*..*……………….. .*…….*……………….. ….*..*Nanda

 6. ALİ Says:

  s.a sabır nedir güçlüğü hissetmeme halidir.Nasıl olacak bu .Ne düşünüyorsun ki Senden güçlüye bir rica da bulun.O senin zorluklarına yetişir.Derdi derd etme derdimden büyük Rabbim var de Sabret .Zorlukları sabır ateşiyle yak.Bir mum ne kadar sert olsada ateşe dayanamaz.Sağ elimizde Tevekkül kılıcı,Sol elimizde Sabır kılıcı kalbimizle tefekkür kılıcıyla en büyük derdlerin üstesinden geliriz inş.selam ve dua ile kal.Hep böyle kal.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: