Vakt-i şerif, Cuma, ahir, akibet ve ömür hayrola…

 

And He is with you wheresoever ye may be.
And Allah sees well all that ye do
(Al-Hadíd-4.Ayet)
Nerede olsanız, O sizinle beraberdir.
Allah bütün yaptıklarınızı hakkıyla görendir.
Yerlerin, göklerin, ayın ve güneşin Rabbine sonsuz hamd-ü sena olsun,
Bizi bizden önce hatırlayan, tanıyan ve seven Rabbin selamı ile;
Vakt-i şerif, Cuma, ahir, akibet ve ömür hayrola…
Reklamlar

5 Yanıt to “Vakt-i şerif, Cuma, ahir, akibet ve ömür hayrola…”

 1. .G.üLümca.N. Says:

  **Ey Allahım! Bana öyle bir bakış ihsan et ki, beni samimi bir şekilde sana yükseltsin.Çünkü kendisini sana tanıtan kişi meçhul olmaz.Sana sığınan kişi yüzüstü bırakılmaz.Seninle sevinen elbette ki neşelidir.** **Ey Allahım! Ayaklarım senin hzuruna varmak için hızlandı, gözüm sana doğruldu,ellerim senin lutfuna açıldı,sesim sana çığlık attı.Seni hiçbir nida usandırmaz sana dua eden hiçbir kimse düş kırıklığına uğramaz.** **Ey Allahım! Bizi yeryüsünün her tarafında Sana hizmet eden öğrenci,seçtiklerinin en hassına dost, kapında itifakta olan müritlere ahbab yap.** **Ey Allahım! Hatalarım beni senin güzel lutuflarından mahrum etse de güzel hediyelerine olan kesin inanç beni yakınlaştırıyor.** **Ey Allahım! Karşılık vermenin elemi beni ateşe davet etse de,sevabının bolluğu cennete davet etmektedir.** **Ey Allahım! Bir an bile olsa beni, daima kötülüğü emreden nefismle baş başa bırakma! ** **Ey Allahım! Hem sana hem de bana şeytan düşmandır.Bizi affından daha kötü bir yara onu kızdırmayacağına göre,bizi AFFET!**Amin.. Amin.. Amin…

 2. Tacettin Says:

  Allah\’ ım Mübarek gün, geceler ve aylar hürmetine bizleri bağışla.Allah\’ ım son nefesimizde imanla ölmeyi nasip eyle.Allah\’ ım Kabir azabından ve cehennem azabından bizleri koru.Allah\’ ım Mizanda ilahi ölçülerimizi ağır tut.Allah\’ ım Sırat Köprüsünden göz açıp yumana kadar geçen kullarından eyle.Allah\’ ım Amel defterimizi sağ tarafımızdan ver.Allah\’ ım Arşı alanın altında gölgelenmeyi nasip eyle.Allah\’ ım PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATINA NAİL EYLE.Allah\’ ım CEMALİNİ GÖRMEYİ BİZLERE NASİP EYLE. (Amin)

 3. DENİZ Says:

  ya RABBİ sen bize sevgini ver bizi her türlü kötülüklerden muhafaza et imanın tadını bize tattır.Bizleri günah işlemekten ve kötülük işlemekten muhafaza eyle.Sen buyuruyorsun ki; Eğer bir günah işlediğinizde sizleri cezalandırsaydım yer yüzünde insan kalmazdı.Bizleri günahlarımızla yakalama bize tövbe müddeti ver.Günahı yakacak derceleri artıracak iman ve amel nasib eyle AMİN!!!

 4. sevgi Says:

  RABBİME SESLENİŞ.. Çaresiz akıllarda bir tek SEN umutsuz hallerde avuçlarda SEN kötülük dolu kalplerde SEN bitmeyen ufuklarda bir tek sen olasın ya RAB! kötü düşüncelerın en dıbınde SEN bedenlerın en alıcı yerınde SEN ruhların en ınce yerınde SEN akılların içinde birtek sen olasın ya RAB! dogan güneşin varlığında SEN solan yaprakların rengınde SEN doğanın yaratıcılığında SEN gökyüzünün maviliğinde birtek sen varsın ya RAB! kelımeler yetmeyen dudaklarda SEN bakmaktan usanmayan gözlerde SEN yazmaktan yorulmayan ellerde SEN her satır başlarında birtek sen olasın ya RAB! neşenınde,kederınde içinde SEN biticek bu omrun sonunda SEN mezar başımda okunucak fatıha\’da SEN mahşerde mekanımda yanımda sende olasın ya RAB!.. AMİN AMİN.. hayırlı cumalar meleğim duanda olayım ..s.a.

 5. 寒 心 浪 Says:

  Just come to say hello, and leave my good wishes, may peace be with you always.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: