SİZ ADAM ÖLDÜRMEYİ İYİ BİLİRSİNİZ!!!YOU KNOW KİLLİNG THE MAN VERY WELL !!!BABY KİLLER İSRAEL!!!

İsviçre

Today, just 1 man told the truth, just 1 man demanded his rights and our brothers’ in Gaza, just 1 man exclaimed

Today, Erdoğan attended a session called as “Gaza: Peace Model in The Middle East” in Davos and in a righteuos way he explaint the miserable situation in Gaza, but the homicide just told lies and accused Erdoğan of being Hamas fan, and Erdoğan insisted to answer and said: “Mr Peres, you’re older than me, you shouted when you were talking because you’re guilty, you’re killig people and children, in the Torah it’s written that you won’t kill but you kill and i condemn the people who applaused this brutality.”

and the moderator interrupted Erdoğan many times and Erdoğan said:

“I do not think I will be coming back to Davos after this because you do not let me speak.”

thanks Erdoğan, i am very proud of being Turkey citizen

and last-minute news the homicide apologized to Erdoğan.

———————————————————————————

Bugün önemli bir gün, 3 adamdan sadece 1’i doğruyu söyleyebildi, sadece 1’i hakkını ve Gazze’deki kardeşlerimizin hakkını savunabildi, sadece 1’i zalimin yüzüne haykırabildi

bugün Erdoğan davos’ta “Gazze Ortadoğu’da Barış Modeli” oturumunda haklı olarak haftalardır yaşanan dramı, çifte standardı dile getirdi, katil ise Erdoğan’ı suçlayarak kendini haklı çıkarma derdindeydi, bir de alkış aldı üstelik (!) Erdoğan ise söke söke cevap için süre alabildi ve de sözü bir çok kez kesildi dedi ki. ” sayın peres benden yaşlısın, sesini yükselterek konuştun, bu suçluluk psikolojisinin gereğidir, insanları öldürmeyi siz daha iyi bilirsiniz, çocukları nasıl öldürdüğünüzü biliyoruz, bu vahşeti alkışlayanları da kınıyorum ” moderatör de çabucak bitirip gitmek istiyordu belli ki Erdoğan da bunu üzerine bir daha davosa gelmeyeceğini söyledi.

tarihe not düşülsün ki bugün zalimin yüzüne haykırılmıştır, bugün mazlumun da sesini biri yükseltmiştir, filistinli çocukların “ah”ı yavaş yavaş çıkar elbet, zalimlerin de hesabı görülür elbet.. 

Reklamlar

11 Yanıt to “SİZ ADAM ÖLDÜRMEYİ İYİ BİLİRSİNİZ!!!YOU KNOW KİLLİNG THE MAN VERY WELL !!!BABY KİLLER İSRAEL!!!”

 1. FURGANHUSEYN Says:

  birileri bir yerden başlayacaktır tabiki(bu da bize nasip oluyor )

 2. TÜRKİYELİ Says:

  S.A.Öncelikle hayırlı cumalar.Benim başbakana bakış açımı biliyorsun ama neden yalan söyleyeyim,harika bir çıkış yaptı.Keşke daha önceleri AB için yapsaydı.Başbakanı tebrik etmek gerek.Kasımpaşalığını gösterdi.Bakalım bundan sonraki gelişmeler ne olacak.Çok sevgili islam ülkeleri neler yapacaklar.Yanımızdamı yer alacaklar yoksa tek tek terkmi edecekler.AK mı KARA mı belli olacak.AEO:BJK

 3. Tacettin Says:

  Sayın Başbakanımızın Davos\’ta sergilediği tavrı, ülkemiz, insanlar ve bütün dünya gururla ve saygıyla izlemiştir. Böylesine önemli bir konuda, tavrını açık bir şekilde ortaya koyan Sayın Başbakanımızın konuşturulmaması üzerine toplantıyı terk etmesinden büyük gurur duyduk. İnsanlık ayıbı işleyenlerin ve bu ayıba destek verenlerin, Başbakanımızın 10 dakikalık konuşmasına dahi tahammül edememesi, durumun vahametini ortaya koymaktadır. Başbakanımızın, İsrail\’in işlediği vahşet ve insanlık suçu karşısında gösterdiği tepki hakkıyla ve layıkıyla tesirini göstermiştir. Allah Razı Olsun Başbakanımızdan.Saygı, sevgi, selam ve dua ile Semra Kardeşim. Sıcak gündemi gündeminize taşıdığınız için Rabbim Sizlerden Razı Olsun.

 4. RıZa BeRKaN Says:

  Öncelikle hiç kimse yada hiç bir devlet Türkiye Cumhuriyetine ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakan\’nına sesini yükseltemez. Bu yüzden sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İsrail\’in gösterdiği bu yanlış tavıra karşı çok doğru bir tepki göstermiştir. Davosta yapılan Dünya Economik Forum\’undaki Gazze panelinde liderlere verilen konuşma süresi dengesiz bir şekilde düzenlenmiştir. Bazı diplomatlar soğuk savaş dönemlerini hatırlayarak Sayın Başbakan\’ımızın tepkisini doğru bulmadıklarını söylediler.Bu tür düşüncelere sahip olan insanlar Türkiye\’yi iyi tanıyamadıklarını ortaya çıkarmaktadır.Bu tarz yorumlara katılmanın mantıklı olacağını doğru bulmuyoruz. Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gösterdiği bu doğru tepkiyle bölgede lider bir devlet olduğunu ve Dünya da barış lideri bir devlet olduğunu kanıtlamıştır.Türkiye aradığı lideri bulmuştur. İsrail aradığı cevabı bulmuştur. Ölen yetim ve öksüz kalan çocukların annelerin babaların hesabı bir nebzede sorulmuştur. Dünya bir kez daha Türk milletinin var olduğunu akan kanın hesabının sorulacağını görmüştür. Acıyla yanan yürekler biraz olsun rahatlamış yaş dolu gözlerde umut belirmiştir.Bu dik duruşun arkasının gelmesini istiyoruz ve tüm kalbimizle yüreğimizle yapılan hareketi destekliyoruz. Sözün bittiği yerdeyiz. Tavır, duruş, oturuş ve kalkış. İşte böyle olmalı ve böyle olur türünden. Tebrikler sayın Başbakanım.Allah (cc) yar ve yardımcınız olsun.

 5. ╬✞Nadir spaces Says:

  ciao x te http://img222.imageshack.us/img222/7893/werfd8.jpg buon weekend spero ti divertirai aricyao nadir Scusa non ho capito puoi ripetere che cosa a vevi da faredi tanto importante da non potere proprio proprio rimandarenon mi dire ti prego non mi dire che dovevi solo studiaree ti sembra un buon motivo questo per non farti neanche sentire?Si ti ho capitoti interessa più la scuolae poi del resrto chi sa come sei bravama scusatra i vari interessi che hai dimmi che posto mi daiTi voglio bene non l\’hai mica capitoti voglio bene lascia stare il vestitoti voglio voglio bene non cambiare discorso dai non scherzareTi voglio bene smetti di giocareti voglio bene a un certo punto ti devi dareti voglio bene non puoi farti eternamente corteggiareScusa cosa me ne fraga del vestito che hai mi piace come seinon mi devi trattare come tutti quei maschetti che ogni tanto ti faichissà che cosa pagherei per poter vedere dentro quella testa cos\’haise mi stai prendendo in giro guarda che ti giuro non ti perdonereiTi voglio bene non l\’hai mica capitoti voglio bene lascia stare il vestitoti voglio bene non cambiare discorso dai non scherzareTi voglio bene smetti di giocareti voglio bene a un certo punto ti devi dareti voglio bene non puoi farti eternamente corteggiareSi ti ho capito ti interessa più la scuola e poi del resto chissà come sei bravama scusa tra i vari interessi che hai dimmi che posto mi dai mi dai mi daiTi voglio bene non l\’hai mica capitoti voglio bene lascia stare il vestitoti voglio bene non cambiare discorso dai non scherzareTi voglio bene non capisci nienteti voglio bene bene un accidenteti voglio bene nonostante tutto ti voglio…

 6. BİLAL Says:

  GURUR DUYUYORUM …… BAŞBAKANIMIZ GEREKENİ YAPTI….

 7. HAKAN YASİN Says:

  BİLMİYORUM NE DENEBİLİRKİ… MASKENİN ARKASINI TC. DE YAŞAYAN 5 YAŞINDAKİ BİR ÇOCUK BİLE BİLİYOR.SN. BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BİRAZ OLSUN MASKENİN ARKASINDAKİ YÜZÜ KIZARTMIŞTIR. TABİİ KIZARICAK AZ BİŞE VİCDAN VARSA…SEMRA KARDEŞİME TEŞEKKÜR EDİYORUM. GÖRDÜĞÜM KADARIYLA İLMİNİ ALLAH YOLUNDA ALLAH KELAMI DOĞRULTUSUNDA SARF EDİYOR. RABBİM BÜTÜN MÜMİNLERDEN RAZI OLSUN. ŞÜPHESİZKİ O İNSANLARI HAKKIYLA BİLENDİR.. AMİN…

 8. oğuz Says:

  Bebek öldüren,hastanelere,okullara,BM binalarına bombalar atıp binlerce insanı öldüren katiller hala kendilerini ne yüzle savunuyor.Bir TÜRK olarak Başbakanımızdan gurur duyduk ve tüm Müslüman Arap ülkelerindende aynı tavrı beklerdik.Teşekkürler Semra kardeşim,ALLAH\’a emanet ol..

 9. ╬✞Nadir spaces Says:

  CIAO X TEhttp://i166.photobucket.com/albums/u100/nadiro/Animazione3.gifBUON WEEKEND CON DIVERTIMENTO ARICYAONADIRAngelo cadutohiqidEEcco un angelo caduto dal cielol\’odio si è fatto carnefiglio della sua crudeltàdolci sospiri di un uomo alienatola tristezza ha ormai riempito il tuo cuoreanima perturbata e stanca,oh mondo chiudi davanti a me tuttele tue portecosì mi riaggregherò con l\’eterno.

 10. SÖZDE BU DÜNYADA ENNN ÜSTÜN IRK SİZMİŞSİNİZ!DÜNYA VE İÇİNDEKİ CANLI CANSIZ TÜM VARLIKLAR SİZİN EMRİNİZE AMADE YARATILMIŞŞŞŞ!YÜCE YARADANA KAN DÖKEREK ŞÜKÜR EDİYORSUNUZÖYLE ASİLSİNİZ Kİ…………………………AŞAĞILIK ENTRİKALARINIZLA ŞU KOCA DÜNYAYI HEM KENDİNİZEHEMDE TÜM İNSANLIĞA ÇEKİLMEZ,YAŞANMAZ HALE GETİRİYORSUNUZ!DÜNYAYA ZUHUR OLDUĞUNUZ GÜNDEN BERİNEREDE BARINSANIZ O TOPRAKLARDA ANCAK VE ANCAK BELA OLDUNUZ!!!!!!!!!!!EY BABALARI FİRAVUN ANALARI FİRAVUN CARİYELERİNDEN TÜRÜYEN İSRAİLOĞULLARIYENİDEN KAFİLELER HALİNDE ORTADOĞUYA GÖÇETTİĞİNİZ GÜNELANET OLSUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: