Vakt-i Şerifler, Cuma, Ahir Ve Akıbet Hayrola Efendim!

"Ey kullarım benim yedirdiklerim dışında hepiniz açsınız.Öyleyse sizi yedirmemi isteyin ki yedireyim.Ey kullarım,benim giydirdiklerim dışında hepiniz çıplaksınız.Öyleyse sizi giydirmemi isteyin ki giydireyim.Ey kullarım,sizin öncekileriniz ve sonrakileriniz,cinleriniz ve insanlarınız yüksek bir yerde toplansalar da hepsi benden farklı farklı şeyler isteseler,ben de onlardan her birine isteğini versem,bu benim yanımdaki hazinelerden ancak denize daldırılan bir iğnenin sudan eksilttiği kadar eksiltilebilir…"
Buhari,Müslim 

Dünya fani,fani şeylere takılıp bekayı unutma!!!

Vakt-i Şerifler, Cuma, ahir ve akıbet hayrola efendim!

 

Reklamlar

5 Yanıt to “Vakt-i Şerifler, Cuma, Ahir Ve Akıbet Hayrola Efendim!”

 1. Noemi Says:

  Semra, if there is one God (Allah a) would not allow this, this is terrible, millions of innocent people to suffer, without life, without a smile on their faces, it\’s heartbreaking, governments would have to ban this and make war with those who enjoy it , not innocent people who do not want bombs, bullets, blood poured a pointless cause, which benefits no one, escape there, there are thousands of countries that would receive them with open arms ARGENTINA serious one, come all, come out of Palestine Iraq, we are here to help, without distinction of creed, race or religion ….

 2. TÜRKİYELİ Says:

  S:A.Hayırlı Cumalar herkese arkadaşlar.Gününüz güzel ve huzurlu geçsin.SEMRA\’m seninde canım.Dün için sağol.Mevlayı bulma yollarında….AEO.BJK

 3. ilyas Says:

  cuman mubarek olsun ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN BÜTÜN İSLAM ALEMİNİN

 4. sevgi Says:

  Ölümün düğün sesi…Sahi kaç mevsim açmıştı ki güllerimiz? Süratsiz bir hıza binmiş gibi zaman. Çarkı dönmeyen saatler gibi nutkum. Tutuk ve ansız…Neresinde saklısın hayatın? Göğsün üstünde taşınan yarin fotoğrafı gibi kalp atışlarımı mı dinlemektesin ölüm? Sevgilinin oyaladığı mendil gibi süslü müsün? Hazır mısın terlerimi silmeye ecel?Donuk bakışlarda saklıdır değil mi acı, sözcükler terk etse de kendini anlatır değil mi hüzün? Sıcak bir yuvaya girmek isterken yüzünü cama çarpan serçe gibidir bazen hayaller. Korktuğumuz hayaletler kimsesiz…Hayat; Doğum, düğün ve ölüm;Umut, mutluluk ve hüzün.Dünyaya tek yürek gelmektir doğuş,Yüreğine denk bir yürek bulmak düğün,Tekrar yalnızlığına geri döner ölün.Nasıl ki, doğarken bizi sevenlerin yüreğine doğduk. Kendi yalnızlığımıza göç ederken de sevgileri toplayıp gidelim. Dua edelim ölümümüzü düğüne çevirsin bizi bizden daha iyi tanıyan Rabbimiz!H. Hüseyin Kemalcuman mubarek olsun meleğim canımsın.

 5. MUAMMER Says:

  YILANLARIN BAŞINI BALYOZ İLE EZMELİ Bunlar devlet değil , terörün başı ,Büyük , küçük demeden çeker silahı ,Sanki kayboldu Arap Coğrafyası ,Nasıl da seviniyor Batı Dünyası … Yılanların başını balyoz ile ezmeli Yerlerde sürüterek , parça parça etmeli . Vahşet mayasıdır , iblislik huyu ,İnsanlık düşmanı , kanlıdır soyu ,Merhamet zulümdür , kaynadı suyu ,Bu zalimlerin köküne kazmalı kuyu . Yılanların başını balyoz ile ezmeli ,Yerler de sürüterek parça parça etmeli … Şeytani gözleri dönmeli mora ,Esmeli göğsünde fırtına , bora ,Zalimin vücudunu ateşler sara ,Baksana Filitinlilerin düştüğü zora . Yılanların başını balyoz ile ezmeli,Yerlerde sürüterek parça parça etmeli . Bre melun , yılan , nefretin yüzü ,Dilerim içinin dinmesin közü ,Bombalardan parçalanmış bebeğin yüzü ,Bir gün kazarlar sizin de kökünüzü … Yılanların başını balyoz ile ezmeli ,Yerlerde sürüterek parça parça etmeli … Makberi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: