I LOVE ALLAH(C.C) .I LOVE MUHAMMED(S.A.V.)PROPHET . I LOVE İSLAM.

HAMZA ROBERTSON YOUR BEAUTY (video)


 

 

Türkçe sözleri:

Güzelliğin
Güneşten daha aydınlık
Aydan daha parlak
Güzelliğin göz kamaştırıcı

Denizlerden daha engin
Bulutlardan daha yükseklerde
Ruhun çok aydınlatıcı

Zerafetle ışıl ışıl parlayan yüzünü
Görebilmek için neler vermezdim

Ey Mevlam, Taha ‘ya selam ihsan eyle
Haberci Ahmed’in güzelliği
Aydınlatıcı dolunayı mahçup etti

Ümmetini,
"Yanıma gelin" diyerek çağırdığında
Gülümseyerek karşıladıklarından
Biri olabilecek miyim?

Yoksa kaşlarını çattığını
Ve sonra da arkanı dönüp gittiğini mi göreceğim
Hiç şüphesiz seni hayal kırıklığına uğrattım
Bu Gün’ü unuttum

Zerafetle ışıl ışıl parlayan yüzünü
Görebilmek için neler vermezdim

Güneşten daha aydınlık
Aydan daha güzel
Güzelliğin göz kamaştırıcı

Denizden daha engin
Bulutlardan daha yüksek
Ruhun çok aydınlatıcı

Ey HabibAllah
Ey SafiyAllah
Allah’ın salat ve selamları senin üzerine olsun

Gülümsemen çok aydınlatıcı
Karanlık geceye ışık veriyor
Bekleyişteki kalbime
Lütuf ve ışık getirdi

Zayıf olduğumu biliyorum
Günahlarım tarif edilemez
Her ne kadar layık olmasam da
Senden merhametini diliyorum

Zerafetle ışıl ışıl parlayan yüzünü
Görebilmek için neler vermezdim

Güneşten daha aydınlık
Aydan daha güzel
Güzelliğin göz kamaştırıcı

Denizden daha engin
Bulutlardan daha yüksek
Ruhun çok aydınlatıcı

Reklamlar

3 Yanıt to “I LOVE ALLAH(C.C) .I LOVE MUHAMMED(S.A.V.)PROPHET . I LOVE İSLAM.”

 1. ♥✿♥✿♥Bernardita ♥✿♥✿♥ Says:

  i love allah, gracias….my friend ….i love you….berny.

 2. ahmed Says:

  Aşkı İbrahimce Olanın, Yüreği Dağca Olur…
   
   Göğsünde yürek yerine taş taşıyanlar nasıl anlasınlar kurbanı?
  Koca bir ömrü yemekhâne, yatakhâne, abdesthâne, işhâne arasında, hayatın bundan öte, daha yüce bir mânâsı olduğunu fark etmeden geçirenler nasıl anlasınlar kurban eden Hz. İbrahim\’i, kurban olan Hz. İsmail\’i?
  Sevemeyenler, sevecek yerlerini öz elleriyle kundaklayanlar, \’\’Halîlullah\’\’ı (Allah sevgilisi) olan Hz. İbrahim\’in rüyasını, hülyasını, sevdasını nasıl hayra yorsunlar?
  \’\’Sahibi benim\’\’ dediklerinin eline zincirlerini verip altında binek olanlar, \’\’sahibi benim\’\’ dediklerinin gerçekten sahibi olan ve sırtına binip onu aşkın yolculuğunda bir binek olarak kullananları nasıl anlasınlar?
  Bakınız etrafınıza; kurban olmayan birini görebilir misiniz? Kimi kara sevdasının, kimi ak sevdasının kurbanıdır. Dünyaya, paraya, makama, mala, şöhrete, alkışa, servete kurban olmak ve kurban etmek için kuyruğa girenlerin haline bakın.
  Bakmayın siz, \’\’Ben hiçbir şeye kurban olmam!\’\’ diye iddialı konuşanlara; aslında onlar benliklerine ve bencilliklerine kurban olmuş birer zavallıdan başka bir şey değildirler.
  Onların gerçekte hiçbir şeyleri yoktur ki \’\’adayabilsinler\’\’. Nefisleri, hevâ-ü hevesleri, mahabbet adını koydukları tutkuları, aşk adını verdikleri libidoları, servetleri, makamları, şöhretleri, malları onların sahibidirler, efendisidirler.
  Köle efendisini nasıl azat eder? Ya adar ve adanırsınız ya da harcar ve harcanırsınız. Üçüncü bir şıkkı yok mu?
  Yok, bence yok. Baksanıza etrafınıza: En yüce sermayesi olan hayatlarını kendilerinden aşağı değerdeki şeyler uğruna hovardaca harcayanların haddi hesabı yok.
  İşte İbrahim (A.S.) ve İsmail (A.S.), insanın âdî şeyler uğruna harcanmaması için en yüce değer uğruna adamanın ve adanmanın yolunu gösterdi. Kurbanın sembolize ettiği derin hakîkat budur. Adayacağı ve adanacağı gerçek kapıyı bilenleri kimse daha aşağı bir değer uğruna harcayamaz, kullanamaz, kurban edemez. Hangi ateş imanı yakabilir ki?
  Hz. İbrahim önce canla sınandı, sonra cânanla. Can sınavını ateşte verdi. Yanmadı, çünkü iman yanmazdı. Aşkını imana, imanını hayata dönüştürmüş birini yakacak ateş bulunabilir miydi; tıpkı bir gönül erinin dediği gibi: Eğer âşık isen yare Sakın aldanma ağyare Düş İbrahim gibi nare Bu gülşende yanar olmaz Aşkı İbrahimce olanın, yüreği dağca olur. İbrahîmî bir aşka talip olursanız, aşkınızın ateşi Nemrutların yaktığı ateşi söndürecektir, hiç şüpheniz olmasın…
  selam ve dua ile güzel insan

 3. ahmed Says:

  Senai Demirci   

  İncecik fısıltılarımı gizli saklı yakarışlarımı koynunda ninnileyen gök/çe topraksın Sen. Fanilik sancılarımdan taşı(r)dığım, ayrılık dertlerimden s/aldığım yağmurları göğe yükselten kutlu güneşsin Sen. Varlığımın titrek kanatlarını ebedî kabullenişin seccadesinde yatıştıran serin rüzgarsın Sen. Özlemlerimin kırgın bakışlarını sonsuzluk semasının ufkuna taşıyan rahmet ışığısın Sen. Kirli paslı kalıbımı sorgusuz sualsiz itaat kalıbında yoğura yoğura temize çeken mahbubiyet elisin Sen. Boynu bükük yakarışlarımı, yüzü yerde arzularımı şeksiz şüphesiz makbul olan nefesine dolayıp okşayan şefkat fısıltısısın Sen. Bir denizi kağıda döker gibi, göğü avuçlarıma indirir gibi, dudağımda inciler büyütür gibi, sesime sesin dokunur gibi salavatlarca tebessümünü gördüğüm aşinalık vechesisin Sen. Dua göğüm, muştu güneşim, teselli yağmurum, muhabbet meltemim; ne hoş duruyorsun aramızda, yanımızda, yöremizde. Merhamet durağım, metanet sığınağım, huzur barınağım, hep yüzüne yüzüne vardığım Efendim; ne çok oluyorsun dillendiremediğim hayranlıkların arefesinde, yetişemediğim minnettarlıkların zirvesinde… Senin ubudiyetinin toprağına attığım tohumlar gibidir kalpsiz secdelerim. Senin mahbubiyetinin denizine akıttığım nehirler gibidir arsız isteyişlerim. Senin miracının göğüne dal budak, salkım saçak uzattığım ağaçlar gibidir dilsiz dualarım. Sözümü miraca eriştiren Efendim. Sesimi duaya yetiştiren Efendim. Yüzümü secdeye bitiştiren Efendim. Yüz buldumsa varlığa, Senin Yüz\’ünden Efendim. Yakınlığından seslenirim. Söz oldumsa Var Eden\’e, Sana inen Söz\’den Efendim. Yakınlığından nefeslenirim. Yüz\’lerce sâlât ve Söz\’lerce selam Efendim. Şükür ki bu paslı dudağa emanettir Sana verilecek selamlar. Şükür ki bu kirli dile değmektedir Sana edilecek salatlar. Sesimi çoğaltan, sözümü yükselten aczimi ve fakrımı Kadir-i Rahîm\’in dergahına taşıran "Dua Göğü"m Efendim.
   
  selam ve dua ile hayırlı sabahlar kardeşim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: